Skålar Seguso

Skålar Seguso
Skålar Seguso
Skålar Seguso
Skålar Seguso
Skålar Seguso
Skålar Seguso
Skålar Seguso
Skålar Seguso

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SEGUSO, skålar, 2 st, Italien, 1970-tal, delvis matterat glas, höjd ca 6, undertill märkta Seguso v d´Arte

Kuntoraportti

En skål med kantnagg

427345

Päivämäärä:

2016-12-09