Skålar Seguso
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SEGUSO, skålar, 2 st, Italien, 1970-tal, delvis matterat glas, höjd ca 6, undertill märkta Seguso v d´Arte
Kuntoraportti
En skål med kantnagg
427345
Päivämäärä:
2016-12-09