Harry Kampf färglitografier

Harry Kampf färglitografier
Harry Kampf färglitografier
Harry Kampf färglitografier
Harry Kampf färglitografier
Harry Kampf färglitografier
Harry Kampf färglitografier
Harry Kampf färglitografier
Harry Kampf färglitografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARRY KAMPF (1926-89): (4) Skärgårdsbåtar, signerade och numrerade Harry Kampf 226/300, färglitografier, bladstorlek ca 56x52 cm

427346

2016-12-15