Matssalsgrupp 13 dlr

Matssalsgrupp 13 dlr
Matssalsgrupp 13 dlr
Matssalsgrupp 13 dlr
Matssalsgrupp 13 dlr
Matssalsgrupp 13 dlr
Matssalsgrupp 13 dlr
Matssalsgrupp 13 dlr
Matssalsgrupp 13 dlr
Matssalsgrupp 13 dlr
Matssalsgrupp 13 dlr
Matssalsgrupp 13 dlr
Matssalsgrupp 13 dlr
Matssalsgrupp 13 dlr
Matssalsgrupp 13 dlr

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATSALSGRUPP, 13 dlr, 1900-talets början, rokokostil, betstående av 10 stolar, 2 karmstolar, klaffbord med utdragsskivor, bordets längd 136x102 (136 med klaffar) total längd med utdragna klaffar (4 st) ca 396 cm, höjd med infällda klaffar 80 cm, stolarnas sitthöjd ca 48 cm

Senare bemålad, smärre ytskador, bordet med smärre fläckar

427362

2016-12-09