Kastruller koppar
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KASTRULLER, 2 st, 2 TRAKTÖRPANNOR, FISKKASTRULL, koppar, 1900-talets andra hälft, bl a Skultuna Nobel of Sweden samt Dorre, invändigt förtennade, fiskkastrullens längd 57 cm, 2 lock medföljer
Ytskador
427363
2016-12-09