Kastruller koppar

Kastruller koppar
Kastruller koppar
Kastruller koppar
Kastruller koppar
Kastruller koppar
Kastruller koppar
Kastruller koppar
Kastruller koppar
Kastruller koppar
Kastruller koppar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASTRULLER, 2 st, 2 TRAKTÖRPANNOR, FISKKASTRULL, koppar, 1900-talets andra hälft, bl a Skultuna Nobel of Sweden samt Dorre, invändigt förtennade, fiskkastrullens längd 57 cm, 2 lock medföljer

Ytskador

427363

2016-12-09