Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKSKÅP/BOKHYLLOR, 3 st, 15 sektioner, 1900-talets första hälft, Åtvidaberg, mahonyfanér, höjd 179. 169 resp 174 cm, 85x29 cm

Slitage, smärre bortfall och avslag, luckor saknas

427364

2016-12-09