Carl Hammoud, NITWITS #9 Nutida

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL HAMMOUD (född 1976), "NITWITS #9"
signerad Carl Hammoud, 2005, blyerts på papper, ca 21x30 cm

Proveniens: Galleri Magnus Karlsson, Stockholm

427385

2016-12-09