Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL HAMMOUD (född 1976), "NITWITS #9"
signerad Carl Hammoud, 2005, blyerts på papper, ca 21x30 cm
Proveniens: Galleri Magnus Karlsson, Stockholm
427385
2016-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här