Jakob Ojanen Liljevalchs Nutida

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JAKOB OJANEN (född 1980): "Slinga (4)", signerad och daterad JO 2008, akvarell på papper, 14x20 cm

Proveniens: Vårsalongen 2009, Liljevalchs

427386

2016-12-09