Roger Metto, Alplandskap Nutida
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROGER METTO (född 1964): "Två figurer i alplandskap, signerad och daterad 2011, vaxpenna på papper, hjärtformat format ca 18x28 cm, oramad
Proveniens: Inköpt direkt från konstnären
Oramad!
427397
2016-12-09