Jan Hietala The empire of dreams Nutida

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN HIETALA (född 1962): ur serien "The empire of dreams", signerad och daterad -2010, akvarell på papper, 28,5x19 cm, oramad.

Proveniens: Inköpt direkt från konstnären

Oramad!

427398

2016-12-09