Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JONAS NOBEL (född 1970): Utan titel, signerad på baksidan Jonas Nobel, utfört 1999, trä, plast och filt, 35,5x25 cm.
Proveniens: Inköpt direkt av konstnären
427399
2016-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här