Jonas Nobel, Utan titel Nutida

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JONAS NOBEL (född 1970): Utan titel, signerad på baksidan Jonas Nobel, utfört 1999, trä, plast och filt, 35,5x25 cm.
Proveniens: Inköpt direkt av konstnären

427399

2016-12-09