Jakob Ojanen, Utklipp Nutida

Jakob Ojanen, Utklipp Nutida
Jakob Ojanen, Utklipp Nutida
Jakob Ojanen, Utklipp Nutida
Jakob Ojanen, Utklipp Nutida

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

JAKOB OJANEN (född 1980): "Slinga (1)", signerad och daterad JO 2008, akvarell och inkjet på papper, 14x20 cm
Proveniens: Vårsalongen 2009, Liljevalchs

Zustandsbeschreibung

427400

2016-12-09