Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLAV WESTPHALEN (Tyskland, 1963): African artist", akvarell och tusch på papper, bildyta ca 28x22 cm.
Proveniens: Antenna, mässa Art Volume, 2000
427402
2016-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här