Olav Westphalen Nutida

Olav Westphalen Nutida
Olav Westphalen Nutida

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLAV WESTPHALEN (Tyskland, 1963): African artist", akvarell och tusch på papper, bildyta ca 28x22 cm.
Proveniens: Antenna, mässa Art Volume, 2000

427402

2016-12-09