Gustav Becker lodregulator Tyskland
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAV BECKER, lodregulator, 1800-talets slut, emaljtavla, Gustav Becker, Tyskland, fodral i bl a valnötsfaner, skuren dekor, svärtade detaljer, vev pendel och lod finns, höjd ca 129 cm
Låda med mindre spricka, mindre dekorbit saknas, orangrepp
427404
2016-12-09