Gustav Becker lodregulator Tyskland

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV BECKER, lodregulator, 1800-talets slut, emaljtavla, Gustav Becker, Tyskland, fodral i bl a valnötsfaner, skuren dekor, svärtade detaljer, vev pendel och lod finns, höjd ca 129 cm

Låda med mindre spricka, mindre dekorbit saknas, orangrepp

427404

2016-12-09