Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLA ÅSTRAND (född 1959): ur serien "Love songs", signerad och daterad Ola Åstrand -93, tusch och collage på papper, bildyta 39x54 cm
Proveniens: Ynlingagatan 1, Stockholm
427414
2016-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här