Ola Åstrand ur Love Songs Nutida

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLA ÅSTRAND (född 1959): ur serien "Love songs", signerad och daterad Ola Åstrand -93, tusch och collage på papper, bildyta 39x54 cm

Proveniens: Ynlingagatan 1, Stockholm

427414

2016-12-09