Spegel 1940-tal Ditzinger

Spegel 1940-tal Ditzinger
Spegel 1940-tal Ditzinger
Spegel 1940-tal Ditzinger
Spegel 1940-tal Ditzinger

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1940-tal, ca 115x81 cm, etikettmärkt Stiletto 216

PROVENIENS:
Inköpt ca 1945 Ditzinger, Göterborg

427420

2016-12-09