Klubbat för:
11 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SKÅP med vitrin, 1900-talets första hälft, underdel med hyllplan och bestickslåda, bemålat, höjd 197, 105x53 cm, nycklar finns
Zustandsbeschreibung
Senare bemålad, ytskador, nycklar finns
427422
2016-12-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner