Fat i tenn 1700-tal

Fat i tenn 1700-tal
Fat i tenn 1700-tal
Fat i tenn 1700-tal
Fat i tenn 1700-tal
Fat i tenn 1700-tal
Fat i tenn 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, tenn, Anders Hedenbom Örebro (1750-1767/68), undersida med ägarmärkning 1832, diameter 43 cm

Slitage

427424

2016-12-09