Marion Belin litografi

Marion Belin litografi
Marion Belin litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARION BELIN (född 1933): Människor i park, signerad och numrerad HC V/XXX, handkolorerad litografi, tryckytans mått ca 64x46 cm

427452

2016-12-10