Skänkstop i tenn
Vollendet
2016-12-09
427485
| Höchstes Gebot | 2 600 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SKÄNKSTOP, 3 st, tenn, 1800-tal, höjd med knopp ca 27-28 cm
Slitage