Dubbelkarotter Julspecial

Dubbelkarotter Julspecial
Dubbelkarotter Julspecial
Dubbelkarotter Julspecial
Dubbelkarotter Julspecial
Dubbelkarotter Julspecial
Dubbelkarotter Julspecial
Dubbelkarotter Julspecial
Dubbelkarotter Julspecial

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUBBELKAROTTER, 2+1, pläter, England, 1800-tal, oval form, 2 graverade med adelsvapen, längd ca 29-30 cm

Slitage

427489

2016-12-13