Kökspall 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

KÖKSPALL, 1900-talets andra hälft, AWAB, förkromad, korkimiterad plast, höjd ca 60 cm

Bruksslitage

427491

2016-12-09