Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 38/85, färglitografi, ca 19,5x28,5 cm

427500

2016-12-09