Brita Molin oljemålning

Brita Molin oljemålning
Brita Molin oljemålning
Brita Molin oljemålning
Brita Molin oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRITA MOLIN (1919-2008): "Havstång", signerad Molin, olja på pannå, ca 25x40 cm

Smärre färgbortfall

427501

2016-12-09