Vaser bojan Kina

Vaser bojan Kina
Vaser bojan Kina
Vaser bojan Kina
Vaser bojan Kina
Vaser bojan Kina
Vaser bojan Kina
Vaser bojan Kina
Vaser bojan Kina
Vaser bojan Kina
Vaser bojan Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 1 par, BOJAN, med lock, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, dekor i emaljfärger av figurscener resp körsbärsblommor, höjd ca 22,5 resp 20 cm

Bojanen med nagg

427510

2016-12-08