Sengustavianska stockholmsarbeten

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, förgylld dekor i delvis skuren samt pastellage, sfinxer, fleuronger, sitthöjd 44 cm

Lagningar, slitage, färgbortfall

427511

2016-12-11