Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, förgylld dekor i delvis skuren samt pastellage, sfinxer, fleuronger, sitthöjd 44 cm
Lagningar, slitage, färgbortfall
427511
2016-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här