Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIEDESTALER, 1 par, i form av kolonner, träskuren dekor, marmorerade och kannelerade, 18/1900-tal, höjd ca 62, diameter på ovansidan 30 cm
Sockel saknas, smärre skador
427512
2016-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här