Piedestaler i form av kolonner

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, i form av kolonner, träskuren dekor, marmorerade och kannelerade, 18/1900-tal, höjd ca 62, diameter på ovansidan 30 cm

Sockel saknas, smärre skador

427512

2016-12-11