Bägare silver Linköping

Bägare silver Linköping
Bägare silver Linköping
Bägare silver Linköping
Bägare silver Linköping
Bägare silver Linköping
Bägare silver Linköping

Klubbat för:

6 200 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

BÄGARE, silver, Samuel Presser, Linköping 1776, rund fot och mynning, invändigt förgylld, höjd ca 18,5 cm, vikt ca 450 g

Zustandsbeschreibung

Slitage

427513

2016-12-11