Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
BÄGARE, silver, Samuel Presser, Linköping 1776, rund fot och mynning, invändigt förgylld, höjd ca 18,5 cm, vikt ca 450 g
Zustandsbeschreibung
Slitage
427513
2016-12-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner