Skåp med hylla 1930/40-tal

Skåp med hylla 1930/40-tal
Skåp med hylla 1930/40-tal
Skåp med hylla 1930/40-tal
Skåp med hylla 1930/40-tal
Skåp med hylla 1930/40-tal
Skåp med hylla 1930/40-tal
Skåp med hylla 1930/40-tal
Skåp med hylla 1930/40-tal
Skåp med hylla 1930/40-tal
Skåp med hylla 1930/40-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, med hyllsektion, 1930/40-tal, fanérat i björk, dörr med dekor i intarsia av trumpetspelande mansfigur, höjd ca 54, 65x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador

427542

2016-12-08