Kerstin Hörlin-Holm vitrinskåp

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, vitrinskåp, Nordiska Kompaniet 1960-tal, Triva-serien, mahogny, underskåp med hyllplan, mässingsbeslag, överskåp med glasat dörrpar, svängt krön, brickmärkt, höjd ca 187, 96x46 cm, nycklar medföljer

Mindre slitage

427545

2016-12-09