Kyrkoänglar i bemålat och skuret trä

Klubbat för:

5 400 SEK

4 000 SEK

ÄNGLAR, 2 st, 17/1800-tal bemålat och skuret trä, höjd ca 55 cm

Senare bemålning, en med skador

427576

2016-12-09