Väggarmaturer gjutjärn

Väggarmaturer gjutjärn
Väggarmaturer gjutjärn
Väggarmaturer gjutjärn
Väggarmaturer gjutjärn
Väggarmaturer gjutjärn
Väggarmaturer gjutjärn
Väggarmaturer gjutjärn
Väggarmaturer gjutjärn

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGARMATURER, 1 par, gjutjärn, 1900-talets början, i form av drakar, höjd ca 50, längd 33 cm

Lösa delar, skador, delvis korroderade

427581

2016-12-10