Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSMÖBEL, 7 dlr., 2000-tal, gustaviansk stil, vitmålad, bestående av bord med 2 iläggsskivor samt 6 stolar, höjd 74, 150x105, iläggsskivorna à 48 cm, totallängd ca 246 cm
Ytslitage
427583
2016-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här