Golvlampor 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitlackerad metall, skärmar med motiv av fåglar, undertill märkta med vit pappersetikett NK samt numrering, total höjd ca 162 cm

Nedtill med smärre bucklor

427584

2016-12-12