Golvlampor 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitlackerad metall, skärmar med motiv av fåglar, undertill märkta med vit pappersetikett NK samt numrering, total höjd ca 162 cm
Nedtill med smärre bucklor
427584
2016-12-12