Golvlampor 1900-talets andra hälft
2016-12-12
427584
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, vitlackerad metall, skärmar med motiv av fåglar, undertill märkta med vit pappersetikett NK samt numrering, total höjd ca 162 cm
Nedtill med smärre bucklor