Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ARMRING, 18 k guld, rocaille- och svart emaljdekor samt halvpärlor, franska kontrollstämplar, 1800-talets andra hälft, vikt ca 43,5 g, originaletui
427587
2016-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här