Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ERIK HEDBERG (1868-1959): Timmerflottning, signerad och daterad Erik Hedberg -95, olja på duk, 88x121 cm
427589
2016-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här