Thomas Eyre Macklin

Thomas Eyre Macklin
Thomas Eyre Macklin
Thomas Eyre Macklin
Thomas Eyre Macklin
Thomas Eyre Macklin
Thomas Eyre Macklin

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMAS EYRE MACKLIN (1867-1943): Venedigmotiv, signerad T Eyre Macklin och daterad 1910, olja på duk, ca 26x47 cm

Krackelyrer och smärre färgbortfall

427594

2016-12-10