Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
FRANS TIMÉN (1883-1968): "Caprifolium och törne", signerad och daterad Frans Timén -47, påskrift a tergo, olja på pannå, ca 35x50 cm
427617
2016-12-10