Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
TAPET, handvävd, 1600-tal, del av, verdure-motiv med växt och blommotiv, 208x111 cm
Slitage, senare inramning
427618
2016-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här