Tapet handvävd 1600-tal

Tapet handvävd 1600-tal
Tapet handvävd 1600-tal
Tapet handvävd 1600-tal
Tapet handvävd 1600-tal

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

TAPET, handvävd, 1600-tal, del av, verdure-motiv med växt och blommotiv, 208x111 cm

Slitage, senare inramning

427618

2016-12-10