Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
DAVID BATES (England, 1840-1921): "Woodland spoils" signerad och daterad David Bates 1900, olja på duk, 46x35,5 cm
Zustandsbeschreibung
427622
2016-12-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner