David Bates oljemålning

David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning
David Bates oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

DAVID BATES (England, 1840-1921): "Woodland spoils" signerad och daterad David Bates 1900, olja på duk, 46x35,5 cm

Zustandsbeschreibung

427622

2016-12-10