Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
UNO VALLMAN, Uno (1913-2004): Solnedgång med båtar, signerad och daterad Uno Vallman 1982, olja på duk, ca 46x55 cm
Originalram målad av konstnären
427623
2016-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här