Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Bokhandlaren, signerad L. Jirlow, 260/285, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 43x30 cm

427625

2016-12-10