Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Lantlig idyll med stuga, signerad och daterad Olle Nordberg 1924, olja på pannå, ca 41x50 cm
427627
2016-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här