Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE NORDBERG (1905-1986): Lantlig idyll med stuga, signerad och daterad Olle Nordberg 1924, olja på pannå, ca 41x50 cm

427627

2016-12-10