Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLLE NORDBERG (1905-1986): Vandrande par med barn, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 26,5x35 cm
427628
2016-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här