Flicka med apelsin oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka med apelsin, signerad och daterad AW Falk 1888, olja på duk, ca 39x31 cm

Dukskada, lagning

427640

2016-12-10